logo

Ročník 2016

 

Obrázek

Kapela TATABOJS

Tata Bojs vznikli v roce 1988 a od té doby se opakují. 

FACEBOOK stránka

WEB

Obrázek

Skupina PORTLESS

Kapela PORTLESS vznikla v roce 2012 po odchodu lídra kapely Kryštofa Michala a dalších tří členů kapely ze SUPPORT LESBIENS. Během krátké chvíle si získala zpět svou posluchačskou základnu a tak od roku 2013 odehrála každý rok většinu významných letních festivalů a řadu svých koncertů. Úzce spolupracuje s organizací UNICEF, které bylo věnováno i turné v roce 2014. 

FACEBOOK stránka

WEB

Obrázek

ELIS - Eliška Mrázová

Objev roku v soutěži Český slavík Mattoni 2014, to je Eliška Mrázová alias ELIS. Dvacetiletá česká zpěvačka a skladatelka z Ostravy, která debutovala písničkou Shubidu.

FACEBOOK stránka

WEB

Obrázek

Skupina ŽÁROVKY

Mladí a neklidní frýdecko-místečtí folkpopíci a jejich vlastní tvorba, se kterou pomalu, ale jistě dobývají svět.

FACEBOOK stránka

Obrázek

Johny Machette

Johny Machette, vlastním jménem Jonáš Čumrik je český raper, bývalý člen hudebního projektu HZM. Pochází z města Hradec Králové. Na dráhu rapu se dostal díky hudebnímu projektu HZM, který byl v roce 2012 ukončen.

FACEBOOK stránka

Obrázek

Kapela SELFMADE

Sympatická kapela mladých lidí, kteří překvapí profesionalitou a muzikantskou vyzrálostí. Hrají vlastní tvorbu ve stylu folk-rock. Možná překvapí jejich věk, kdy nejmladšímu členovi je 14 let a nejstaršímu pak 17 let.

FACEBOOK stránka

Obrázek

Skupina LADĚ

Parta sdružená okolo charismatického zpěváka a básníka Michaela Kubesy totiž nenabízí nějaké vymazlené trendy pozlátko, ale spíše syrovost životem otřískané duše.  Písně jsou něžné, syrové, plaché i sprosté a vždy opředeny originálním zvukem kytaristy Petra Uviry. Ladě svou hudbou vlastně jen podtrhují rockové písničkářství, ze kterého jde cítit blues, alternativa, ale zároveň jsou kapelou, která žánry posunuje dál a dává jim punc originality a osobitosti. 

 

 

Kromě hudebních skupin vystoupila také celá řada umělců, performerů a organizací

 

L.E.A.D PARKOUR, HYBRIDS CREW, ROOTS COMPANY OSTRAVA, MOMENT ČR o.p.s., FUN TIME ATHLETICS, CIRKUS TROCHU JINAK, SPRAYART 34, WAKITAKA z.s., KRABIČKY v.d., SVĚT TECHNIKY OSTRAVA a moderoval DOC. VLÁKNO

 

 

 

 

Zavzpomínejte si, jak to vypadalo loni a těšte se na opět zajímavý a napráskaný program!